Femke for president
Femke zelf spreken of met haar op de foto? A.s. vrijdag 26 februari heb je de kans. Om 15.00 uur op de Vismarkt. Be there!
Femke zelf spreken of met haar op de foto? A.s. vrijdag 26 februari heb je de kans. Om 15.00 uur op de Vismarkt. Be there!
Bad Behavior has blocked 378 access attempts in the last 7 days.
februari 24th, 2010 at 8:05 am
Veel plezier!!!
Groet, Sonja
GL Rotterdam
februari 24th, 2010 at 10:14 am
Ik hoop dat Femke in de gemeenteraad van Groningen komt!
februari 25th, 2010 at 4:46 pm
hoi Annie ik zie toch echt liever iemand anders als minister president….
februari 25th, 2010 at 10:33 pm
@Sonja: dankjewel!
@Lars: ik hoop het ook
@Sander: nou vooruit maar dan….maar serieus: wij waren ook niet de eersten die er over zijn begonnen, maar sinds Rottenberg (zie het filmpje) is het een gespreksonderwerp geworden, geloof ik
februari 27th, 2010 at 2:37 pm
Een welgemeend advies aan Ton Schroor.
Als ik u was zou ik private bouwagenda toch iets beter bedekt houden.
Natuurlijk heeft u de Pechthold-bonus, maar onderschat niet hoeveel schade er berokkent wordt door uw opzichte verlangen de troostpartij voor de PvdA en de SP te zijn.
De meeste groningse D66 stemmers zijn redelijk intelligente mensen, en eenmaal in het stemhok, zal er beseft worden dat het niet om Pechthold of Wilders gaat.
Drie maart, tijdens het echte referendum/ de echte inspraakavond gaat het om het MONSTRUM/forum; de exploitatie-tekorten producerende stedenbouwkundige genadeklap voor het kwetsbare historische karakter van het centrum.
En daaraan verbonden gaat het op drie maart in Groningen over de door een handeltje aan dit plan verbonden nevenprestige-projecten al de regiotrein en de peperduren nieuwbouw van SoZaWe gaat.
Projecten die bovenop het nu al een fiasco zijnde MEERGELDstad komen.
En de mogelijkheid onbeperkt anti-cyclisch bezig te zijn, is niet iets waarmee u een D66′er voor de gek kunt houden. (Teveel overheidsbestedingen leiden eenvoudigweg via een te groot begrotingstekort tot hyperinflatie)
Met vriendelijke groet
februari 28th, 2010 at 1:23 am
Beste Timmer, voor Ton Schroor bent u hier aan het verkeerde adres, zie http://d66tonschroor.blogspot.com/
februari 28th, 2010 at 9:16 pm
Ach D66 en Groen Rechts, het ligt redelijk bij elkaar. Ook als het om het slopen van een kleine historiche binnenstad gaat.
Met vriendelijke groet